Dla Budownictwa

SAMDEX to renomowany producent folii ochronnych samoprzylepnych do zabezpieczenia powierzchni w szeroko rozumianym budownictwie. W ofercie produktów SAMDEX znaleźć można rozwiązania kierowane do firm budowlanych – budownictwa komunalnego i mieszkaniowego, budownictwa komunikacyjnego oraz przemysłowego. Szeroka gama specjalistycznych taśm i folii ochronnych dla budownictwa producenta SAMDEX to gwarancja wydajności procesów i oszczędności w zakresie produkcji, wymagających procesów obróbki, prac remontowo-budowlanych, instalacyjnych i innych, przechowywania czy transportu. Folie samoprzylepne ochronne SAMDEX dostarczane są: we wszelkich wskazanych szerokościach oraz nawojach; w wielu wariantach kolorystycznych – kolorowe, przezroczyste, półprzezroczyste, białe, czarne, z nadrukiem; w zależności od preferowanej grubości – od 25 µm do 400 µm.

Masz pytania?

NASI SPECJALIŚCI POZOSTAJĄ DO DYSPOZYCJI, NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS!

Kontakt
sunblast-films-samdex

SAMDEX zaopatruje klientów na całym świecie, zapewniając wysokiej jakości ochronę miejsc takich, jak: konstrukcje budowlane, place budowy, powierzchnie wewnątrz i na zewnątrz.

W asortymencie SAMDEX znaleźć można m.in.:

folie i taśmy samoprzylepne do posadzek, folie ochronne do wykładzin i dywanów, folie ochronne na podłogę i do innych powierzchni płaskich.

Folie do metalu przeznaczone dla budownictwa profesjonalnie zabezpieczają profile okienne i drzwiowe, drzwi garażowe, balustrady, kabiny wind, osłony filarów i kolumn, rury, blachy, kątowniki oraz wiele innych elementów oraz komponentów.

Folie ochronne SAMDEX nadają się do każdej metalowej powierzchni z aluminium, metali lakierowanych oraz stali nierdzewnej

SAMDEX to producent specjalistycznych folii ochronnych do drzwi i okien. Szeroką gama innowacyjnych rozwiązań  obejmuje: folie samoprzylepne do ochrony profili z tworzyw sztucznych, folie ochronne na okna i folie samoprzylepne na drzwi dostępne w różnych wariantach kolorystycznych; folie do ochrony okien stalowych, folie do oklejania okien, folie do oklejania ram okiennych, folie do oklejania szyb, folie do przyciemniania szyb, folie lustrzane, folie matujące na szyby i wiele innych dedykowanych rozwiązań.

SAMDEX oferuje także innowacyjne i skuteczne rozwiązania do ochrony powierzchni szklanych. Folie ochronne do szkła SAMDEX to bogaty asortyment obejmujący m.in.: folie zabezpieczające szkło, okleiny samoprzylepne na szkło, folie do szkła płaskiego w budownictwie, folie do luster i szyb, folie na drzwi szklane, folie ochronne samoprzylepne niebieskie do okien, folie do lakierowanych szklanych ścianek działowych, folie ochronne do szkła dekoracyjnego i szkła typu float, folie do paneli słonecznych, folie do szyb zespolonych i innych. 

FOLIE OCHRONNE SAMDEX:

  • gwarantują kontrolowaną przyczepność podczas całego cyklu użytkowania folii
  • zabezpieczają przed starzeniem spowodowanym zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi, w tym przed promieniowaniem UV, nawet do 12 miesięcy
  • wyprodukowane są z zastosowaniem akrylu rozpuszczalnikowego, na bazie wody (oprócz stosowanych powszechnie klejów z kauczuku i naturalnego)
  • spełniają wszelkie standardy ochrony środowiska i 100% recyklingu
  • przeznaczone są do dowolnych rodzajów i struktur chronionych powierzchni
  • cechują się doskonałą odpornością na ścieranie i przebicia 
  • zabezpieczają przed “teleskopowaniem”, nawet wąskich rolek
  • łatwo się demontują, bez rozrywania, bez pozostawiania śladów, plam lub oznakowań po usunięciu folii – system “easy-peel”
  • posiadają wymagane certyfikaty
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej
Więcej

Technolodzy SAMDEX chętnie doradzą w zakresie wyboru folii ochronnej dostosowanej do potrzeb i oczekiwań oraz spersonalizowania produktów w zakresie: wydruku na folii ochronnej logo lub znaku firmowego, informacji reklamowej lub technicznej; doboru koloru folii ochronnej; dostosowania długości oraz szerokości folii do rozmiarów chronionych powierzchni.

Więcej produktów
Zobacz produkty