DIY

SAMDEX to wiodący producent taśm i folii ochronnych samoprzylepnych dedykowanych dla branży budowlanej.

W ofercie produktów DIY firmy SAMDEX znaleźć można rozwiązania kierowane do firm budowlanych – budownictwa mieszkaniowego i komunalnego, budownictwa przemysłowego, komunikacyjnego. Szeroka gama specjalistycznych taśm i folii ochronnych skutecznie pozwoli na eliminowanie strat czasu oraz pieniędzy – zabezpieczając zarówno firmy budowlane jak i ich klientów przed możliwymi uszkodzeniami powstałymi podczas procesów i prac budowalnych.

CARPET

WINDOW FILM

MULTI USE

HARD-FLOOR

Na co dzień SAMDEX zaopatruje odbiorców na całym świecie zapewniając wysokiej jakości ochronę miejsc takich, jak: place budowy, konstrukcje budowlane, powierzchnie na zewnątrz i wewnątrz (folie i taśmy do posadzek, podłogi, do dywanów, wykładzin, innych rodzajów powierzchni płaskich, folie oraz taśmy do okien, drzwi i wiele innych). W ofercie znaleźć można między innymi: folia do malowania, folie do oklejania szyb, folia do szyb, folia do okna, folia na okna do domu, folia na szkło do kuchni, folia na szyby, folia ochronna do okien samoprzylepna, folia ochronna do wykładzin, folia ochronna na podłogę, folia ochronna niebieska, folia okienna, folia ochronna do wykładzin, folia ochronna do dywanów.

Produkty SAMDEX posiadają certyfikaty oraz są przyjazne dla środowiska naturalnego. Jeśli poszukujesz produktów oznaczonych certyfikatem zapytaj specjalistów SAMDEX – technolodzy wybiorą odpowiednie dla Twojego biznesu rozwiązania.

Taśmy i folie ochronne dla budownictwa SAMDEX można dostosować także do marketingu swojej marki lub produktu. Zapytaj o najwyższej jakości zindywidualizowane taśmy i folie ochronne z nadrukiem, zapewniając profesjonalny wizerunek Twoim klientom i wzmacniając zaufanie do Twojej firmy.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI SPECJALISTAMI, ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Kontakt

Produkty

Katalog

Więcej produktów
Zobacz produkty