RYNKI I ZASTOSOWANIA

SAMDEX oferuje swoje produkty dla wielu branż oraz zastosowań – od motoryzacji po przemysł wytwórczy, budownictwo i pakowanie, aż po reklamę. Folie samoprzylepne oraz taśmy ochronne w bogatym asortymencie SAMDEX odgrywają istotną rolę w procesach produkcji, obróbki, transportu oraz przechowywania. Oferujemy produkty indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego z naszych odbiorców.

Koncentrujemy się przede wszystkim na innowacyjnych rozwiązaniach oraz nowoczesnej technologii, dzięki czemu dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości:

samdex folia ploterowa
glass samdex producer

folie ochronne, folie samoprzylepne, folie przeciwsłoneczne, folie i taśmy ochronne nadrukowane, taśmy pakowe, taśmy ochronne, taśmy samoprzylepne, taśmy klejące, etykiety samoprzylepne i wiele innych. Jesteśmy producentem folii i taśm ochronnych samoprzylepnych z wieloletnim doświadczeniem – z sukcesem zaopatrujemy rynki w produkty, które powstają w oparciu o know-how opracowane przez SAMDEX, wyspecjalizowaną wiedzę oraz własny zakład produkcyjny. Rozumiemy każdego klienta, spełniamy wysokie wymagania w odpowiedzi na szczególne oczekiwania naszych odbiorców, niezależnie od rynków na których działają.

Zespół SAMDEX to specjaliści w branży z wieloletnim doświadczeniem oraz eksperci z zakresu produktów oraz strategii obsługi wymagających klientów. Nasi kompetentni pracownicy codziennie nawiązują długotrwałe relacje z naszymi odbiorcami. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalne doradztwo oraz satysfakcję z dostarczanych produktów wszystkim naszym klientom. 

Szeroka gama taśm samoprzylepnych i folii ochronnych do plastiku, metalu, szkła, profili PVC, wykładzin, powierzchni podłogowych w stałej ofercie SAMDEX efektywnie spełnia potrzeby i oczekiwania każdego odbiorcy. Oferujemy także indywidualne rozwiązania, skrojone na miarę do każdego możliwego zastosowania. Każdego dnia nasi zadowoleni klienci z całego świata wybierają doskonałe produkty SAMDEX i współpracują z nami długofalowo. 

Naszymi atutami są:

  • wysoka jakość folii oraz taśm samoprzylepnych o doskonałych parametrach technicznych
  • specjalizacja jaką osiągnęliśmy w dziedzinie produkcji folii oraz taśm ochronnych i samoprzylepnych
  • pełne zaangażowanie wobec naszych stałych oraz nowych odbiorców 
  • indywidualne rozwiązania oferowane wszystkim, nawet najbardziej wymagającym klientom działającym w zdywersyfikowanych branżach i sektorach na międzynarodowym rynku

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI SPECJALISTAMI, ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Kontakt

Produkty

Katalog