Do Powierzchni ze Stali Nierdzewnej

SAMDEX to producent wysokiej jakości folii ochronnych do stali nierdzewnej dla zabezpieczenia wszystkich metalowych powierzchni – od strukturalnych po te na wysoki połysk. Folie ochronne samoprzylepne do zabezpieczania stali nierdzewnej przeznaczone do zastosowań w budownictwie dostępne są w różnych szerokościach oraz nawojach, w zależności od preferencji. Folia do stali nierdzewnej producenta SAMDEX znajdują zastosowanie w szeroko rozumianym budownictwie – zabezpieczają produkty oraz komponenty takie, jak np.: balustrady, kabiny wind, profile okienne oraz drzwiowe, systemy mocowań fasad, osłony kolumn i filarów, blachy, rury, kątowniki i wiele innych.

adhesive tape samdex
samdex ochronna folia dla budownictwa

Specjalistyczne folie do ochrony powierzchni ze stali nierdzewnej produkowane są z wykorzystaniem specjalnie opracowanej receptury klejów. Folie SAMDEX gwarantują doskonałą ochronę stali nierdzewnej w wymagających procesach obróbki:  cięcia laserowego, tłoczenia, gięcia i walcowania. Folie laserowe SAMDEX mają wszechstronne zastosowanie, nadają się zarówno przy stosowaniu laserów fiber oraz CO2. Po procesie cięcia folie ochronne samoprzylepne SAMDEX można łatwo i szybko usunąć z ochranianej powierzchni. Korzystając z produktów SAMDEX można zwiększyć wydajność procesów i w efekcie obniżyć koszty na etapach produkcji oraz obróbki powierzchni ze stali nierdzewnej. 

Folie do zabezpieczania stali nierdzewnej produkcji SAMDEX są wzbogacone są o czynnik UV opóźniający starzenie się folii. W ofercie dostępne są różne grubości oraz warianty kolorystyczne folii ochronnych do stali, w nieograniczonym zakresie:

  • w kolorze, białe, czarne, przezroczyste, półprzezroczyste, inne
  • o grubości od 25 µm do 400 µm

Produkty z oferty folii do stali nierdzewnej są bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Technolodzy SAMDEX pozostają do pełnej dyspozycji w zakresie wyboru produktów dostosowanych do Państwa potrzeb.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI SPECJALISTAMI, ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Kontakt

Produkty

Katalog

Więcej produktów
Zobacz produkty