Dla Motoryzacji

Firma SAMDEX oferuje zróżnicowany asortyment folii do skutecznej ochrony karoserii samochodowych. Produkty spełniają wszelkie normy oraz rygorystyczne wymagania dostosowane do branży motoryzacyjnej. Bezpieczne folie ochronne do pojazdów mechanicznych mają zastosowanie między innymi w:

  • przygotowywaniu oraz obróbce każdej powierzchni
  • lakierowaniu karoserii
  • zabiegach polerskich
  • wszelkiego typu wymianach oraz naprawach pojazdów
automotive samdex products
glass samdex producer

Folie na samochód firmy SAMDEX znajdują na co dzień zastosowanie w produkcji pojazdów mechanicznych, w  warsztatach mechanicznych czy też punktach lakierniczych. Folia ochronna na samochód może być użyta do zabezpieczenia każdego typu karoserii –  matowej i błyszczącej. Folie do oklejania pojazdów SAMDEX wyróżniają się:

  • atrakcyjną ceną
  • stabilnym przyleganiem folii ochronnej
  • odpornością na ścieranie, przebicia oraz najbardziej wymagające warunki

Folie ochronne SAMDEX przeznaczone dla motoryzacji zapewniają bezproblemowe zdejmowanie folii, bez konieczności rozrywania (peel-off), wykończenie powierzchni bez śladów, plam, resztek czy oznakowania po usunięciu folii oraz dbałość o środowisko i 100% recycling zużytych folii do oklejania pojazdów.

Folia ochronna samoprzylepna na samochód została opracowana w warunkach laboratoryjnych wraz ze ścisłą współpracą znanych i cenionych producentów działających w branży motoryzacyjnej.

Folie do oklejania samochodów SAMDEX posiadają niezbędną homologację oraz certyfikaty i atesty, potwierdzające jakość produktów i zgodność wykonania z obowiązującymi normami. SAMDEX zapewnia fachowe wsparcie technologów oraz indywidualne doradztwo w zakresie wyboru folii ochronnej przeznaczonej dla motoryzacji.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI SPECJALISTAMI, ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Kontakt

Produkty

Katalog

Więcej produktów
Zobacz produkty