Do Metalowych Powierzchni 

Firma SAMDEX posiada szeroki wybór folii ochronnych do metalu: aluminium, stali nierdzewnej oraz metali lakierowanych proszkowo, w tym folii laserowych do cięcia metali. Folie ochronne do metalowych powierzchni cechuje podwyższona wytrzymałość na czynniki zewnętrzne:

  • promieniowanie UV
  • ujemne temperatury (w przypadku folii ochronnych do metali powlekanych to nawet 12 miesięcy, a folii laserowych do cięcia stali nierdzewnej – od 3 do 6 miesięcy)
  • wilgotność
adhesive tape samdex
plastic wood profiles

Specjalistyczne produkty SAMDEX dopasowane są do:

  • struktury i rodzajów chronionych powierzchni metalowych: gładkich, połysk, wysoki połysk (high gloss), z wysokim połyskiem, silver, matowych gruboziarnistych (mat gruboziarnisty), strukturalnych i wymagających
  • wszelkich metod obróbki, do których zalicza się profilowanie, walcowanie na zimno, rozdwajanie, cięcie, w tym także cięcie laserowe, gięcie oraz zwijanie, wytłaczanie ciągłe i nieciągłe
  • przenoszenia, magazynowania, transportu
  • warunków wytwarzania

Folie samoprzylepne ochronne do blach oraz blachodachówki oraz folie laserowe cechuje doskonała przyczepność, która może być swobodnie kontrolowana przez cały czas obróbki i przechowywania. Folie ochronne do metalu SAMDEX nie tworzą efektu „blokowania”, są łatwe do całkowitego usunięcia, nawet po wykonaniu spienienia. Folie do metalu chronią powierzchnię przed ryzykiem zgniecenia, nadpalenia lub odpryśnięcia . System „easy peel” gwarantuje natychmiastowe usunięcie folii z chronionego metalu, bez pozostawiania na powierzchni plam, resztek czy śladów oznakowania po usunięciu.

Folie ochronne do metalowych powierzchni SAMDEX cechują się doskonałymi parametrami. Specjaliści SAMDEX pozostają do pełnej dyspozycji w celu wyboru preferowanego produktu oraz indywidualnego dopasowania zamówienia – np. umieszczenia na folii nadruku z logo, nazwą firmy, informacjami technicznymi, reklamowymi lub ostrzegawczymi.

Masz pytania?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI SPECJALISTAMI, ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

Kontakt

Produkty

Katalog

Więcej produktów
Zobacz produkty